WILKI WYSZŁY Z LASU !!!

 Jest ich dwa.
Biały i czarny. Oba krążą wokół ludzi, ale tylko jeden z nich jest naprawdę niebezpieczny! Oczywiście ten czarny. Biały to nasz Obrońca. Chcesz je poznać lepiej? No to kliknij na linki poniżejZnajdziesz tam - moim zdaniem - super rekolekcje adwentowe! :))
    Zawiedziony? ...zawiedziona? Wiem, mogłem napisać po prostu: "rekolekcje adwentowe do obejrzenia i posłuchania". Zabrzmiałoby pobożnie i... pewnie dla wielu mało zachęcająco. Ale pomyślałem, że jak napiszę, że "wilki wyszły z lasu", to z pewnością ludzie mieszkający w pobliżu puszczy się tym zainteresują... :)))
    W sumie to wiele nie pozmieniałem, bo tytuł rekolekcji brzmi : "Wilki dwa". Zapraszam do posłuchania i refleksji. A jeślibyś nawet sam / sama nie chciał / nie chciała skorzystać, to poleć innym... zrobisz przynajmniej dobry uczynek :)))

ks. Piotr


WILKI DWA - Internetowe Rekolekcje Adwentowe głoszone przez Roberta "Litzę" Friedricha i o. Adama Szustaka OP.

    Jak co roku w Adwencie oczekujemy na Boże Narodzenie, chcemy się do niego przygotować przez rekolekcje. Zazwyczaj te Święta kojarzą nam się z sympatyczną rodzinną atmosferą, spokojnym czasem, odpoczynkiem. Ale prawda jest taka, że świętujemy początek wielkiej wojny, którą ostatecznie wygrał Bóg - Dobry Wilk. I tak naprawdę świętujemy Narodziny Wilka. Wilka, który przyszedł na świat aby pokonać panoszącego się od wieków złego wilka, który na wszelkie sposoby chce zniszczyć nasze życie i szczęście. Rekolekcje, na które Was zapraszamy będą więc opowieścią o walce, którą dobry i zły wilk prowadzą o każdego z nas i w każdym z nas. Będą zaproszeniem dla Dobrego Wilka, żeby wkroczył w nasze życie i pokonał złego wilka.